Telefonní kontakt: 596 625 045
733 746 451

Těhotenství

Jste těhotná a hledáte důvěryhodné informace? Unie porodních asistentek Vám může pomoci.
21.11.2021 Jste těhotná a hledáte důvěryhodné informace? Unie porodních asistentek Vám může pomoci.
V průběhu těhotenství se těhotná žena může dostat do řady situací, při nichž nemůže řešit své problémy se svým gynekologem anebo čelí osobním či rodinným problémům. Unie porodních asistentek takovým situacím vyšla vstříc a od 1. září 2021 nabízí informační linku s možností krizové intervence a internetové stránky s komplexními informacemi o těhotenství, porodu i poporodním období.
více
Náhradní mateřství - někdy poslední šance, jak mít vlastní dítě
18.02.2021 Náhradní mateřství - někdy poslední šance, jak mít vlastní dítě
Co to je náhradní mateřství, jak probíhá nebo jak je tato "metoda" právně ošetřena v Česku, se dovíte v našem článku. Zároveň přinášíme odkaz na podrobnou právní analýzu tohoto institutu u nás ve světě.
více
Kdy se dá provést 3D/4D ultrazvuk?
08.05.2019 Kdy se dá provést 3D/4D ultrazvuk?
Dobrá zpráva pro všechny nastávající maminky – 3D ultrazvuk lze provést kdykoliv po ukončení 14. týdne těhotenství. Má to ale svá úskalí. V dnešním článku vám přineseme přehled o tom, jak metoda 3D/4D ultrazvuku funguje, jaké jsou ideální podmínky, při kterých vznikají nejlepší fotky a videa, proč je první trimestr v rámci provádění 3D/4D ultrazvuku rizikový a na čem záleží, když se chcete na své miminko podívat ještě předtím, než samo vykoukne na svět.
více
5 kroků ke klidnějšímu těhotenství, hladšímu porodu a zdravějšímu miminku
05.09.2017 5 kroků ke klidnějšímu těhotenství, hladšímu porodu a zdravějšímu miminku
Univerzální recept na ideální a bezproblémové mateřství neexistuje. Ale když se budete těmito radami řídit, budete mít velkou šanci, že jej skutečně prožijete.
více
Porod dvojčat – vaginální porod nebo císařský řez?
28.05.2017 Porod dvojčat – vaginální porod nebo císařský řez?
Vaginální porod po 32. týdnu těhotenství je zatížen nižším rizikem novorozeneckých úmrtí a nemocí než plánovaný císařský řez.
více
frame-scrollup