Telefonní kontakt: 596 625 045

Těhotenství

Kdy se dá provést 3D/4D ultrazvuk?
08.05.2019 Kdy se dá provést 3D/4D ultrazvuk?
Dobrá zpráva pro všechny nastávající maminky – 3D ultrazvuk lze provést kdykoliv po ukončení 14. týdne těhotenství. Má to ale svá úskalí. V dnešním článku vám přineseme přehled o tom, jak metoda 3D/4D ultrazvuku funguje, jaké jsou ideální podmínky, při kterých vznikají nejlepší fotky a videa, proč je první trimestr v rámci provádění 3D/4D ultrazvuku rizikový a na čem záleží, když se chcete na své miminko podívat ještě předtím, než samo vykoukne na svět.
více
Nejmodernější prvotrimestrální screening zahájen!
11.05.2018 Nejmodernější prvotrimestrální screening zahájen!
Od začátku května jsme navázali spolupráci s renomovanou laboratoří a (nejen našim) pacientkám nabízíme nejmodernější prvotrimestrální screening v Ostravě.
více
Zika virus 8: Chystáte se do exotiky? Nezapomínejte na riziko nákazy
25.11.2017 Zika virus 8: Chystáte se do exotiky? Nezapomínejte na riziko nákazy
Přestože epidemie viru zika je již naštěstí za námi, stále existují oblasti, kam by těhotné ženy měly jezdit s velkou opatrností (mapa rizikových zemí v článku).
více
 IL-6 - tajuplná zkratka, která umí prodloužit těhotenství
07.11.2017 IL-6 - tajuplná zkratka, která umí prodloužit těhotenství
Předčasný odtok plodové vody v nízkých týdnech těhotenství až do nedávna znamenal, že žena porodí velmi brzy od odtoku plodové vody. Dnes však již máme v rukou mocný nástroj, který dokáže těhotenství prodloužit o dny, někdy i o týdny. To s sebou nese obrovské výhody pro ještě nenarozené miminko.
více
5 kroků ke klidnějšímu těhotenství, hladšímu porodu a zdravějšímu miminku
05.09.2017 5 kroků ke klidnějšímu těhotenství, hladšímu porodu a zdravějšímu miminku
Univerzální recept na ideální a bezproblémové mateřství neexistuje. Ale když se budete těmito radami řídit, budete mít velkou šanci, že jej skutečně prožijete.
více
frame-scrollup