Telefonní kontakt: 596 625 045
733 746 451

Léčba inkontinence- nechtěného úniku moči

 

Trápí Vás nechtěný únik moči? Zvláště když zakašlete, poskočíte, pčiknete?

I když je to někdy velmi těžké, svěřit se se svými problémy, určitě to stojí za to, neboť naprostou většinu obtíží již umíme vyřešit. 

Máme pro Vás dobrou zprávu! S pomocí úžasné fyzioterapeutky- Mgr. Terezy Sikorové se naučíte používat své pánevní dno a s pomocí vysokoindukčního magnetu si svaly dokonale posílíte. Stojí to za to! 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

Vznik inkontinence a sestupu pánevních orgánů je často spojen s vaginálním porodem, kdy dojde k poškození podpůrných a závěstných struktur pánevního dna. Potíže mají tendenci se v čase horšit. 

Proto dáváme velký důraz na doléčení - rehabilitaci pánevního dna po porodu. Ideálně do 6 měsíců po porodu doporučujeme 6-8 aplikací magnetoterapie, vždy s ohledem na Váš aktuální zdravotní stav.  To, že je to důležité naznačuje i postoj pojišťoven, které ve většině přispívají na tuto proceduru 1000,- až 3000,- Kč.   Chápeme, že je těžké skloubit péči o miminko s péčí o sebe, ale tato investice se Vám mnohonásobně vrátí. Jsme také schopni se po domluvě postarat o Vaše miminko v čase, kdy bude podstupovat magnetoterapii. 

                                               

 

terapie inkontinence- stresová inkontinence- nechtěný únik moči- terapie magnetem- posílená pánevního dna

 

 

On-line objednání

frame-scrollup