Telefonní kontakt: 596 625 045
733 746 451

3D/4D ultrazvuk - pro radost

Nejkrásnější vzpomínky v životě jsou ty, které nás zahřejí u srdce i po mnoha letech úplně stejně, jako když jsme je prožívali. A právě naše 3D/4D ultrazvukové vyšetření Vám takové vzpomínky uchová.

3D/4D ultrazvuk

Co nabízíme?

Nejkrásnější 3D/4D záznam Vašeho miminka, jaký můžete mít, díky našemu špičkovému ultrazvuku GE Voluson E8 RSA vybaveného nejnovějšími zobrazovacími technologiemi.

Záznam z ultrazvuku Vám ihned při samotném vyšetření uložíme na externí USB disk (v ceně vyšetření) a vytiskneme jednu černo-bílou fotografii dle Vašeho výběru (termotisk). Za příplatek Vám pak vytiskneme i nádherné barevné fotografie na naší profesionální tiskárně.

Jaký je rozdíl mezi 3D a 4D?

Zobrazení ve 3D módu je statické, tedy pořizování jednotlivých obrázků. Naproti tomu 4D je kontinuální zobrazení – video. Na externí USB disk Vám samozřejmě nahrajeme jak video (4D), tak i jednotlivé obrázky (3D).

Kdy je nejlepší toto vyšetření provést?

Nejkrásnější obrázky Vašeho miminka získáte při vyšetření mezi 26.-28. týdnem těhotenství. Miminko je tak akorát velké a zároveň má kolem sebe dostatek plodové vody pro co nejlepší zobrazení.

Chcete-li mít ale památku na celé Vaše těhotenství, pak Vám nabízíme možnost 3D/4D ultrazvuku ve 12., 20. a 28. týdnu za zvýhodněnou balíčkovou cenu. Více informací o cenách naleznete v ceníku ultrazvukových vyšetření.

A co 3D/4D ultrazvuk jindy v těhotenství?

Ani to samozřejmě není problém. Zobrazení ale může být horší s nižší kvalitou, ev. nebude možné zobrazit miminko vůbec.

Chcete se na tento ultrazvuk objednat?

Zavolejte na tel. 596625045 nebo se objednejte pomocí našeho on-line formuláře.

frame-scrollup