Telefonní kontakt: 596 625 045
733 746 451

Těhotenství

Ultrazvuk se stal doslova neodmyslitelnou součástí běžné gynekologické praxe. My v GYNORDplus jsme se však rozhodli jít ještě dál a nabídnout všem našim pacientkám tu nejlepší dostupnou ultrazvukovou diagnostiku. A tak jsme spojili lékaře s mezinárodními ultrazvukovými certifikáty a skvělý ultrazvukový přístroj. 

 

MUDR. Michaela Bukovanská

MUDr. Bukovanská je plně erudovaná k provádění v provádění prvotrimestrálního kombinovaného screeningu, včetně softmarkerů, screeningu  preeklampsie i morfologického ultrazvuku ve druhém trimestru dle protokolu Fetal Medicine Foundation.  Diagnostiku a management růstove restrikce plodu provádí v souladu s  mezinárodním protokolem  Medicina Fetal Barcelona.

PS.  pokud hledáte opravdu laskavou lékařku, která Vám detailně představí Vašeho broučka , pak jste zde na pravém místě. Paní doktorka Bukovanská Vám vše krásně vysvětlí a dokáže udělat tu nejkrásnější fotku Vašeho broučka:-)

Fetal Medicine Foundation, Londýn, Velká Británie
www.fetalmedicine.org

 

GE Voluson E8 RSA

Špička ve své třídě, špička na celém světě. Tento přístroj je používán na nejvýznamnějších gynekologických a porodnických pracovištích u nás i v zahraničí.

GE Voluson RSA

Komplexní výbava toho ultrazvuku nabízí řadu nových vyšetření a služeb:

  • detailní zobrazení s vysokým rozlišení = spolehlivá vyšetření v těhotenství i mimo něj
  • revoluční 3D/4D zobrazení plodu pomocí technologií, jako je HDLive Smooth aj.
  • integrované tabulky a grafy pro ještě lepší diagnostiku gynekologických a těhotenských patologií
  • přímé nahrávání jakéhokoli záběru na USB disk
  • výstup na externí obrazovku nad lehátkem pacientky pro lepší spolupráci lékaře s pacientkou a její silnější zážitek (především) při vyšetření v těhotenství
frame-scrollup