Telefonní kontakt: 596 625 045
733 746 451

Těhotenství

S dokonalou péčí Vám pomůžeme skládat ty nejkrásnější kapitoly

Vašeho mateřství.

Jsme zde, abychom Vás provedli každým krokem Vaší

40-ti týdenní cesty.

 

U nás Vás čeká v těhotenství péče doslova od A do Z

 

V těhotenství se o Vás bude primárně starat: 

 

MUDr. Martina Vortelová Baričáková 

Paní doktorka s mnohaletou praxí v ambulanci pro rizikovou graviditu  a na porodním sále  FN Ostrava, plně erudovaná k vedení prenatální péče o fyziologickou i rizikovou graviditul,  certifikována k provádění morfologického ultrazvuku ve druhém trimestru, k provádění všech dopplerometrických vyšetření, k ultrazvukové diagnostice vícečetného těhotenství.

 

MUDr. Michaela Bukovanská

MUDr. Bukovanská je plně erudovaná k provádění v provádění prvotrimestrálního kombinovaného screeningu, včetně softmarkerů, screeningu  preeklampsie i morfologického ultrazvuku ve druhém trimestru dle protokolu Fetal Medicine Foundation.  Diagnostiku a management růstové restrikce plodu provádí v souladu s  mezinárodním protokolem  Medicina Fetal Barcelona.

PS.  pokud hledáte opravdu laskavou lékařku, která Vám detailně představí Vašeho broučka, pak jste zde na pravém místě. Paní doktorka Bukovanská Vám vše krásně vysvětlí a dokáže udělat tu nejkrásnější fotku Vašeho miminka:-)

Fetal Medicine Foundation, Londýn, Velká Británie
www.fetalmedicine.org

 

Neodmyslitelnou součástí běžné gynekologické praxe je ultrazvukové vyšetření  My v GYNORDplus jsme se však rozhodli jít dál a nabídnout všem našim pacientkám tu nejlepší dostupnou ultrazvukovou diagnostiku. Spojili  jsme tedy  lékaře s mezinárodními ultrazvukovými certifikáty a opravdu skvělý ultrazvukový přístroj.  

GE Voluson E8 RSA

Špička ve své třídě, špička na celém světě. Tento přístroj je používán na nejvýznamnějších gynekologických a porodnických pracovištích u nás i v zahraničí.

GE Voluson RSA

 

frame-scrollup