Telefonní kontakt: 596 625 045

Jste těhotná a hledáte důvěryhodné informace? Unie porodních asistentek Vám může pomoci.

21.11.2021
V průběhu těhotenství se těhotná žena může dostat do řady situací, při nichž nemůže řešit své problémy se svým gynekologem anebo čelí osobním či rodinným problémům. Unie porodních asistentek takovým situacím vyšla vstříc a od 1. září 2021 nabízí informační linku s možností krizové intervence a internetové stránky s komplexními informacemi o těhotenství, porodu i poporodním období.
Jste těhotná a hledáte důvěryhodné informace? Unie porodních asistentek Vám může pomoci.

Na lince 228 229 143 jsou každý všední den (v pondělí a středu od 9.00 do 12.00 a v úterý, ve čtvrtek a v pátek od 15.00 do 18.00) k dispozici zkušené porodní asistentky vyškolené v telefonickém poradenství a základech krizové intervence. Jsou připravené poskytnout podporu, informace a odpovědi na otázky o těhotenství, porodu, šestinedělí, kojení či péči o dítě.

Mimo čas telefonické linky je možné porodním asistentkám pro radu, informace či podporu napsat.

Kromě spuštění linky proběhla také na celém webu Rodím v klidu aktualizace informací. Můžete si přečíst například odpovědi na nejčastěji pokládané otázky kolem COVID-19 v souvislosti s těhotenstvím, porodem a šestinedělím či průvodce těhotenstvím, porodem a šestinedělím doplněného o užitečné informace v období COVID-19.

Rubriky:
Těhotenství
frame-scrollup