Telefonní kontakt: 596 625 045
733 746 451

Historie a tradice

Počátky

Gynekologickou péči poskytujeme v našem zařízení již od roku 1993. Tehdy MUDr. Helena Fousková, jako jeden z prvních ostravských gynekologů, otevřela svou vlastní privátní ordinaci. Navázala tak na své předešlé působení jako obvodní gynekolog MÚNZ Ostrava – Fifejdy. Pro svou ordinaci si vybrala dům na adrese Slavníkovců 7 v Ostravě-Mariánských Horách.

obrazekRozvoj

Během své profesní dráhy gynekoložky rozvíjela MUDr. Helena Fousková i další aktivity spojené jak s pracovním, tak i veřejným životem. Vzhledem k časové náročnosti těchto aktivit již nebylo možné pro Helenu Fouskovou se dále zabývat ambulantní gynekologií na plný úvazek, a tak vytvořila kolem sebe tým zkušených gynekologů různých specializací.

Později došlo k vytvoření společnosti GYNORD plus, s.r.o., kterou MUDr. Helena Fousková vedla do roku 2018. V tomto roce se stal vedoucím lékařem její syn, MUDr. Karel Fousek, který ambulanci vedl do konce října roku 2022. Od listopadu roku 2022 společnost GYNORDplus, s.r.o. převzala MUDr. Martina Vortelová Baričáková. 

 

Současnost

V dnešní době se ve společnosti GYNORD plus zaměřujeme na trvalý rozvoj kvality poskytovaných služeb, technického vybavení, preventivních programů a vzdělávání. Naši lékaři i porodní asistentky se účastní řady domácích a mezinárodních kongresů, na nichž také často přednášejí. Uvědomujeme si totiž, že pouze neustálým zdokonalováním nás i našeho vybavení můžeme poskytovat péči na té nejvyšší úrovni.

Naší snahou je poskytnou v prostorách naší ambulance co nejkomplexnější služby.

frame-scrollup