Telefonní kontakt: 596 625 045

Historie a tradice

Počátky

Gynekologickou péči poskytujeme v našem zařízení již od roku 1993. Tehdy MUDr. Helena Fousková, jako jeden z prvních ostravských gynekologů, otevřela svou vlastní privátní ordinaci. Navázala tak na své předešlé působení jako obvodní gynekolog MÚNZ Ostrava – Fifejdy. Pro svou ordinaci si vybrala dům na adrese Slavníkovců 7 v Ostravě-Mariánských Horách.

obrazekRozvoj

Během své profesní dráhy gynekoložky rozvíjela MUDr. Helena Fousková i další aktivity spojené jak s pracovním, tak i veřejným životem. Vzhledem k časové náročnosti těchto aktivit již nebylo možné pro Helenu Fouskovou se dále zabývat ambulantní gynekologií na plný úvazek, a tak vytvořila kolem sebe tým zkušených gynekologů různých specializací.

Později došlo k vytvoření společnosti GYNORD plus, s.r.o., kterou MUDr. Helena Fousková vedla do roku 2018. V tomto roce se stal vedoucím lékařem její syn, MUDr. Karel Fousek, který naši ambulanci vede dodnes.

Současnost

V dnešní době se ve společnosti GYNORD plus zaměřujeme na trvalý rozvoj kvality poskytovaných služeb, technického vybavení, preventivních programů a vzdělávání. Naši lékaři i porodní asistentky se účastní řady domácích a mezinárodních kongresů, na nichž také často přednášejí. Uvědomujeme si totiž, že pouze neustálým zdokonalováním nás i našeho vybavení můžeme poskytovat péči na té nejvyšší úrovni.

frame-scrollup