Telefonní kontakt: 596 625 045
733 746 451

Co nabízíme

Profesionalita

Prostřednictvím našeho profesionálního a zkušeného týmu gynekologů a porodních asistentek Vám nabízíme komplexní péči v oborech gynekologie, dětská gynekologie a porodnictví a to včetně gynekologické onkologické prevence, prenatální ultrazvukové diagnostiky.

obrazekVždy něco navíc

Specializujeme se na péči v období těhotenství, před pubertou, v plodném období ženy a stejně tak i po přechodu. Naší filozofií je přinášet našim pacientkám neustále něco navíc, něco „plus“, a tak se postupně rozšiřujeme a modifikujeme spektrum našich služeb podle nejnovějšího vývoje v oblasti gynekologie a porodnictví.

Špičková péče

Protože kvalita poskytované gynekologické péče je u nás vždy na prvním místě a protože naše úsilí vždy směřuje k tomuto cíli, námi nabízené služby jsou poskytovány skutečnými odborníky v jednotlivých oblastech gynekologie a porodnictví. MUDr. Michal Mihula je expertem na diagnostiku a léčbu onemocnění zevních rodidel, pochvy a čípku, MUDr.Michaela Bukovanská a  MUDr. Marie Raszyková  jsou mnohonásobnými  licencovanými odborníky v oblasti prenatální ultrazvukové diagnostiky. MUDr. Bal se specializuje na diagnostiku a léčbu endometriózy. MUDr. Martina Vortelová Baričáková do ambulantní gynekologie vnáší komplexní psychosomatický pohled a velký důraz na prevenci nemocí a posílení odolnosti organismu. 

frame-scrollup