Telefonní kontakt: 596 625 045

Co nabízíme

Profesionalita

Prostřednictvím našeho profesionálního a zkušeného týmu gynekologů a porodních asistentek Vám nabízíme komplexní péči v oborech gynekologie, dětská gynekologie a porodnictví.

obrazekVždy něco navíc

Specializujeme se na péči v období těhotenství, před pubertou, v plodném období ženy a stejně tak i po přechodu. Naší filozofií je přinášet našim pacientkám neustále něco navíc, něco „plus“, a tak se postupně rozšiřujeme a modifikujeme spektrum našich služeb podle nejnovějšího vývoje v oblasti gynekologie a porodnictví.

Špičková péče

Protože kvalita poskytované gynekologické péče je u nás vždy na prvním místě a protože naše úsilí vždy směřuje k tomuto cíli, námi nabízené služby jsou poskytovány skutečnými odborníky v jednotlivých oblastech gynekologie a porodnictví. MUDr. Helena Fousková je dlouholetou specialistkou v oboru dětské gynekologie, MUDr. Michal Mihula je expertem na diagnostiku a léčbu onemocnění zevních rodidel, pochvy a čípku a MUDr. Karel Fousek je mnohonásobným licencovaným odborníkem v oblasti prenatální ultrazvukové diagnostiky.

frame-scrollup