Telefonní kontakt: 596 625 045

Těhotenský balíček v hodnotě 200 Kč pro všechny naše pacientky ZDARMA!

01.09.2018
Protože se našim pacientkám snažíme přinášet vždy něco navíc, všechny těhotné ženy registrované v naší ambulanci získají nově od nás naši novou dárkovou tašku plnou informací, rad a pomůcek zdarma.
Těhotenský balíček v hodnotě 200 Kč pro všechny naše pacientky ZDARMA!

Těhotenství je pro každou ženu velká událost. Obnáší celou řadu situací, s nimiž se neměla možnost nikdy setkat a často efektivní řešení buď nenajde, nebo naopak najde tolik různorodých informací, až jde z toho hlava kolem...

Abychom našim pacientkám co nejvíce ulehčili jejich cestu těhotenstvím, porodem a následně i raným mateřstvím, rozhodli jsme se jim podat pomocnou ruku.

Celý náš tým dal dohromady co nejvíce relevantních informací, rad a kontaktů snad ve všech myslitelných oblastech, které se k mateřství a porodu pojí. K tomu jsme přidali i vzorky přípravků k podpoře zdraví maminky i děťátka, přibalili několik drobných dárků a to vše jsme úhledně vložili do našich nových dárkových tašek.

To vše v hodnotě 200Kč od nás nyní dostanou naše registrované pacientky ZDARMA při vypasání těhotenské průkazky.

V případě, že jste naší registrovanou pacientkou, jste v pokročilejší fázi těhotenství a měla byste o těhotenský balíček zájem, stačí říct našim sestřičkám při Vaší přístí návštěvě a ony Vám jej rády předají.

Jste-li pacientkou registrovanou jinde a měla byste o náš těhotenský balíček zájem, napiště nám pomocí našeho on-line formuláře (u typu vyšetření zvolte "Jiné") nebo si o něj řekněte při Vaší návštěvě naší ambulance a za 200 Kč je Váš.

Těšíme se na Vaši návštěvu a všem těhotným přejeme co nejhladší průběh těhotenství. :-)

Rubriky:
Z naší ambulance
frame-scrollup