Telefonní kontakt: 596 625 045

Nový web naší ambulance

12.01.2016
Byl spuštěn nový web naší ambulance s řadou novinek, kvůli kterým se k nám rádi budete vracet!
Nový web naší ambulance

Aktuality ze světa gynekologie a porodnictví

Každý den pro Vás pročítáme nejnovější články na odborných serverech a ty nejzajímavější z nich Vám budeme zde vždy v krátkosti prezentovat. Nudit se rozhodně nebudete!

On-line objednání prohlídky

Pomocí jednoduchého formuláře odešlete Váš požadavek na objednání prohlídky a my se Vám co nejdříve ozveme, abychom Vám upřesnili čas Vaší prohlídky. Je to tak snadné!

Recept on-line

Vzpomněla jste si, že už Vám dochází antikoncepce, ale je zrovna večer a nikam se už nedovoláte? Nic se neděje. Vyplněním jednoduchého objednávkového formuláře si potřebný recept objednáte a nejbližší možný den si jej u nás v ambulanci vyzvednete. Jednodušší už to být nemůže!

Lajkujte nás na Facebooku!

Chcete si udržet neustálý přehled o všech novinkách jak z naší ambulance, tak i ze světa gynekologie a porodnictví a chcete mít vše na jednom známém místě? Pak není nic jednoduššího, než dát LIKE naší facebookové stránce. Všechny aktuality, které se na našem webu objeví, se totiž automaticky ukážou také na naší facebookové stránce a tedy i ve Vašem přehledu aktualit newsfeed. Těšíme se na Vás na Facebooku!

Moderní responzivní design

Chodíte na internet v mobilu? Skvělé! Naše stránky jsou od této chvíle na Vás připraveny a všechny jejich funkce jsou Vám k dispozici na jedno kliknutí prstem. Zkuste to!

 

Kromě všech těchto novinek máme pro Vás stále stejné funkce a informace jako na předchozích stránkách. Projděte si naše nové stránky a objevujte!

Doufáme, že se Vám budou líbit!

Rubriky:
Z naší ambulance
frame-scrollup