Telefonní kontakt: 596 625 045

DeflaGyn – novinka v léčbě nejasných stěrů z děložního čípku

25.09.2016
Vyšel Vám abnormální výsledek stěru z děložního čípku a byla jste pozvána na kontrolní stěr dříve než za rok? Pak právě pro Vás je určena novinka na našem trhu, DeflaGyn.
DeflaGyn – novinka v léčbě nejasných stěrů z děložního čípku

Naše ambulance jako jedna z prvních v Moravskoslezském kraji nabízí svým pacientkám zakoupení absolutní novinky v léčbě nejasných stěrů z děložního čípku, DeflaGyn.

Nejasné stěry jsou označovány různými zkratkami, jako např. ASC-US, ASC-H, LSIL a jiné a jsou varovným prstem pro lékaře i pacientku, že se může jednat o aktivní infekci lidskými papilomaviry (HPV). Ty vyžadují další, intenzivnější sledování, než jsou běžné stěry po roce. V případě opakování nejasného nálezu je nutné přistoupit k invazivním metodám vyšetření a ošetření, jako je odběr biopsie z čípku nebo přímo tzv. konizace.

DeflaGyn je patentovaný vaginální gel, který při pravidelné aplikaci po dobu 3 měsíců (s vynecháním dnů menstruace) vede k výraznému nárůstu zhojení nejasných stěrů.

Hlavním principem účinku přípravku DeflaGyn je jeho antioxidační působení a vychytávání virových částic HPV, které nejasné stěry z čípku způsobují. Šetrnou cestou tak podporuje imunitní systém ženy v boji s touto nákazou.

DeflaGyn je volně prodejný přípravek, který si hradí každá žena sama a jeho užívání není nijak omezeno ze stran zdravotních pojišťoven.

Pro více informací o prostředku DeflaGyn kontaktujte naši ambulanci nebo přejděte na stránky distributora, společnost AXONIA Pharma.

Rubriky:
Gynekologie, Z naší ambulance
frame-scrollup